Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

У Ташлику поважні студенти вчилися бути щасливими

2019 03 25 tachluk

 

В Університеті ІІІ віку «Цвіт осені» села ташлик провели навчання за програмою «Світ і ми».
Мета цього курсу – розібратися в психології людини, навчитися досягати гармонії в житті та заглибитися в основи людських взаємовідносин. Дуже важливо в будь-якому віці відчувати себе комфортно, адже люди народжені для щастя, а не для болю, втрат чи страждань. Щоправда, у кожного своє розуміння щастя: для когось це рідні люди, для інших - улюблена робота чи багато грошей, хтось радіє від спілкування з друзями. Але психологи стверджують, що деяким людям для щастя достатньо уміти прощати. Адже лише людина, яка не тримає ні на кого зла, може жити в повній гармонії з собою та світом.
Тож темою минулого заняття в Університеті було саме уміння прощати. Декан Університету, ветеран педагогічної праці Ліна Самура підготувала для поважних студентів змістовну лекцію щодо людських взаємовідносин, ставлення до проблем та вирішення конфліктів.
До обговорення людських стосунків долучилися і голова ради ветеранів Ганна Гузьман та постійний слухач Університету Михайло Осьмачко. Вони доповнювали лектора цікавими історіями, які стосувалися саме понятть прощення, розуміння та толерантності.
Поважні студенти дискутували, обговорювали почуте та робили висновки. А ще висловили сподівання, що кожному з них вдасться застосувати свої знання в повсякденному житті. А це, без сумніву, зробить їх хоч трішечки щасливішими.

Галина Кравченко, директор територіального центру соціального обслуговування

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі обговорювали ціни на бігборди та автобусні перевезення

24 травня 2019, 11:02

2019 05 24 vikonkom23 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 15 питань та інформацію про оптимізацію автобусних перевезень.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Очікується висока врожайність озимих культур

26 травня 2019, 14:03

2019 05 26 ozuma

Погода продовжує прихильно ставитися до Черкащини. Надмірних дощів, смерчів та засухи, що призвели до підтоплення сільськогосподарських угідь, знищення, пошкодження та пожовтіння посівів, як у ряді регіонів держави, в області, на щастя, не було.


Цікаво
Українська етнічна біжутерія, або які прикраси носили наші прабабусі (фото)

26 травня 2019, 15:34

2019 05 24 prekrasu

Прикраси українців завжди виконували дві функції — захисну та інформативну. Оберегові та ритуальні прикраси носили лише на тілі — обручки, браслети й хрести.


Афіша
Буде щось грандіозне! – танцювальна студія «АISHA» відзначає 10 років роботи

24 травня 2019, 16:33

2019 05 24 aiha

Цієї суботи, 25 травня, о 17.00 у Міському будинку відбудеться захоплююче шоу – студія східного танцю «АISHA» святкуватиме 10 років своєї діяльності.