Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Депутати провели позачергову сесію, щоб у березні смілянам не відключили тепло і воду

2019 02 26 сесія

 

25 лютого відбулась позачергова сесія Смілянської міської ради. Хоча незабаром буде чергова сесія, все одно довелося терміново скликати депутатів, бо перед нашим містом знову постала черга нагальних проблем. Найкритичніші – відключення води і тепла. Тож міські обранці виділили кошти для КП «ВодГео» та КП «Смілакомунтеплоенерго», щоб вони могли і надалі працювати і надавати жителям послуги.
Секретар міської ради Віктор Федоренко просив депутатів підтримати розгляд усіх питань, бо всі рішення є актуальними та потрібними для життєдіяльності міста, це питання для людей, ніяких політичних, корисних чи земельних питань спершу не розглядали.
На порядок денний спочатку було винесено шість питань:
Депутати прийняли рішення щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, при визначені вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів наданих під державні гарантії, а також кредитів наданих під гарантії міської ради.
Міська рада затвердила Програми:
- реалізації заходів щодо розвитку території міста на 2019 рік;
-фінансової підтримки комунального підприємства "ВодГео" шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік, виділивши підприємству до кінця року 500 тис. грн;
-фінансової підтримки комунального підприємства "Смілакомунтеплоенерго" шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік, виділивши 1 034,465 тис. грн з метою отримання лімітів на газ на березень 2019 року.
Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, враховуючи суми фінансової підтримки комунальних підприємств, перекидку коштів для роботи ліфтів, кошти субвенції з державного та обласного бюджетів.
Потім депутат Анатолій Голуб вніс пропозицію проголосувати ще одне питання – про представництво міської ради в судах депутатом Володимиром Примаком. Екс-міський голова Сміли Олексій Цибко продовжує боротись у судах за право повернутися на посаду, тож судові засідання тривають, а від міської ради потрібно обрати свого представника. Депутати, які ходять на сесії і реєструються, своєю більшістю обрали представником досвідченого адвоката Володимира Примака.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі обговорювали ціни на бігборди та автобусні перевезення

24 травня 2019, 11:02

2019 05 24 vikonkom23 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 15 питань та інформацію про оптимізацію автобусних перевезень.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Очікується висока врожайність озимих культур

26 травня 2019, 14:03

2019 05 26 ozuma

Погода продовжує прихильно ставитися до Черкащини. Надмірних дощів, смерчів та засухи, що призвели до підтоплення сільськогосподарських угідь, знищення, пошкодження та пожовтіння посівів, як у ряді регіонів держави, в області, на щастя, не було.


Цікаво
Українська етнічна біжутерія, або які прикраси носили наші прабабусі (фото)

26 травня 2019, 15:34

2019 05 24 prekrasu

Прикраси українців завжди виконували дві функції — захисну та інформативну. Оберегові та ритуальні прикраси носили лише на тілі — обручки, браслети й хрести.


Афіша
Буде щось грандіозне! – танцювальна студія «АISHA» відзначає 10 років роботи

24 травня 2019, 16:33

2019 05 24 aiha

Цієї суботи, 25 травня, о 17.00 у Міському будинку відбудеться захоплююче шоу – студія східного танцю «АISHA» святкуватиме 10 років своєї діяльності.