Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Наш земляк Сергій Томіленко увійшов до керівних органів Європейської федерації журналістів

2019 05 14 tomilchenko

 

У Талліні на Конгресі журналістських організацій Європи обрано членів виконкому Європейської федерації журналістів на наступні 3 роки, до складу якого вперше увійшов і представник України –голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко, який до цього очолював черкаську обласну газету «Нова Доба».
«Президентом Європейської федерації журналістів повторно обрано Могенса Блієгарда з Данії, віце-президентом стала Марта Барсенілла з Іспанії. До виконкому увійшли також представники Туреччини, Бельгії, Чорногорії, Німеччини, Греції та Італії», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці пан Томіленко.
У своїй передвиборчій промові він наголосив на необхідності особливої уваги Європейської федерації журналістів до Східної Європи, де є багато жорстких викликів свободі слова.
«Для України однією з найбільших проблем є високий рівень фізичної агресії та системна безкарність. І для нас важливо, щоб безпека лишалася серед пріоритетів Європейської федерації журналістів - а це і фізична безпека, і он-лайн-безпека, і безпека жінок-працівниць медіа», – зазначив у своєму виступі Сергій Томіленко.
За його словами, Європейська федерація журналістів має допомагати журналістам-жертвам війни на Сході України. Адже саме міжнародна солідарність допомогла свого часу звільнити з полону на Донбасі 8 українських журналістів. А нині потребують нашої допомоги два журналісти, ув’язнені на Донбасі- Станіслав Асєєв та Олег Галазюк.
«Моє обрання до виконкому - це солідарність Європейської федерації журналістів із українськими журналістами, які ведуть боротьбу за свободу слова, за свої права і за демократію в Україні», – наголошує Сергій Томіленко.
До слова, Європейська федерація журналістів є найбільшим журналістським об’єднанням Європи, до її складу входять 70 журналістських асоціацій та спілок із 44 країн (320 тисяч журналістів). Її офіс розташований у Брюсселі, виконком працює на громадських засадах. Керує офісом та персоналом Європейської федерації журналістів генеральний секретар Рікардо Гутієрес.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Вночі та вранці наш край накриє густий туман

23 травня 2019, 17:28

2019 05 24 poperedzena

Вже сьогодні вночі та завтра вранці наш край накриє густий туман. Видимість – 200-500 метрів.


Цікаво
Потап і Настя одружилися

23 травня 2019, 18:25

2019 05 23 svadba

23 травня Потап офіційно підтвердив те, що так довго було чутками й припущеннями. Потап та Настя – пара! В день весілля артист зізнався Насті у коханні за допомогою відеокліпу.


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.