Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Через відсутність дороги не можуть їздити автобуси

2019 05 13 doroga

 

У Смілі та районі – жахливі дороги. Але виявляється буває ще гірше – біля села Хрестителеве Чорнобаївського району.
Щоб автобус проїхав після дощу тамтешнім бездоріжжям пасажири вимушені виходити із транспортного засобу та йти пішки. Відповідні фото розмістив у соцмережі Владислав Головкин, повідомляє «Вікка».
Найбільшої проблеми бездоріжжя завдає саме в дощову погоду, коли проїжджа частина перетворюється на суцільне багно.
"Скажете, що дорога жахлива! Та ні, її тут просто немає", - зазначив у дописі під фото Владислав.

scroll back to top

Коментарі  

Юний
0 #3 Юний 18.05.2019, 13:50
Ось рейтинг доріг у світі 2019. Ми на 130 місці із 137. Для порівняння даю рейтинг наших сусідів по кордону та сусідів по рейтингу:
62 Венгрия 4,1
65 Польша 4,1
73 Словакия 4,0
93 Болгария 3,4
114 Россия 2,9
120 Румыния 2,7
128 Молдова 2,5
129 Мозамбик 2,5
130 Украина 2,4
131 Парагвай 2,4
Цитата
Тарас
-1 #2 Тарас 17.05.2019, 21:45
Цитую Сократ:
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....

Не зрозумів??????! А що і кому не подобається????! Правда?!!!!
Цитата
Сократ
-4 #1 Сократ 14.05.2019, 21:44
О, как в рассеи!!! Мышибратья!!! Эх, дароги, пиль да туман, халада, тревоги, да степной бурьян.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Віктор Федоренко

Федоренко

Про відключення води у Смілі

 

Антон Гілявський

Гілявський

 

Про маленьку перемогу євробляхерів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Дощі розбавлять аномальне літо

21 травня 2019, 08:26

2019 05 21 pogoda2

Атмосферні розділи із заходу приноситимуть до нашого краю короткочасні дощі, грози, місцями град.


Цікаво
Як знайти своє покликання за допомогою тестів служби зайнятості?

20 травня 2019, 18:31

2019 05 14 robota

Фахівці міськрайонного центру зайнятості запрошують старшокласників та людей, які хочуть змінити фах, пройти online-тестування на сайті Державної служби зайнятості.


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.