Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

На реконструкцію ліній вуличного освітлення виділили 400 тисяч

2019 05 03 osvitlena

 

На останньому засіданні міського виконавчого комітету було вирішено, зважаючи на звернення головного розпорядника коштів - управління житлово-комунального господарства, бюджетні призначення міського бюджету у сумі 400 000 гривень перекинути на реконструкцію ліній вуличного освітлення (за «Програмою з утримання та розвитку зовнішнього освітлення») за рахунок зменшення бюджетних призначень по програмі «Організація благоустрою населених пунктів».
Тобто було зроблено перекидку коштів з одного бюджетного коду на інший, щоб зробити вуличне освітлення у місті. Займається цією справою КП «ВодГео». Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
0 #3 Геннадій 08.05.2019, 10:50
Цитую Олена Миколаївна:
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!


То корона "фішка" нашого міста коли стовпи належать Черкассыоблэнерго, а обслуговує їх "ВодГео"
Цитата
Олена Миколаївна
+1 #2 Олена Миколаївна 07.05.2019, 20:14
Яким боком ВОд Гео до освітлення???!!!! абажей що все г***о вже по трубах прочистив? Може нехай ще операції почнуть робити та освітнім процесом керувати!
Цитата
Юний
+1 #1 Юний 06.05.2019, 13:45
"Було б непогано, якби працівники водоканалу ще й прозвітували на виконкомі про конкретну виконану роботу, а не тільки просили грошей."
Не вимагайте від них надто багато. Дякуйте за те, що вони майстерно вміють домовлятися про виділення коштів. Хай хоча би по воді що небудь скажуть.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Віктор Федоренко

Федоренко

Про відключення води у Смілі

 

Антон Гілявський

Гілявський

 

Про маленьку перемогу євробляхерів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
На Смілянщині цього року 99 випускників 11 класу

22 травня 2019, 11:28

2019 05 22 dzvonuk

Цієї п’ятниці майже у всіх школах району пролунає останній дзвоник нинішнього навчального року.


Цікаво
У Києві встановили пам’ятник гривні

21 травня 2019, 18:29

2019 05 20 gruvna

Величезну гривневу монету встановлено біля Київського економічного університету на спеціальному постаменті на проспекті Перемоги, 54/1.


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.